OD6020-12HSS01A
Orion FansOrion Fans
OD6020-12HSS01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD6020-12HSS01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD6020-12HSS01A specifikacijos
Dalies numeris OD6020-12HSS01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 20.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 60mm L x 60mm H Serija OD6020
RPM - Kiti vardai OD6020-12HSS01AX
OD602012HSS01A
Darbinė temperatūra - Triukšmas -
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas -
Guolių tipas Sealed Sleeve Patvirtinimai cURus, TUV
Oro srautas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD6020-12LLB
OD6020-12LLB
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
Sandelyje: 14257 pcs
parsisiųsti: OD6020-12LLB.pdf
RFQ
OD6020-12HSS
OD6020-12HSS
Gamintojai: Orion Fans