OD6015-12HHSS01A
Orion FansOrion Fans
OD6015-12HHSS01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD6015-12HHSS01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
  • Pranešimas
OD6015-12HHSS01A specifikacijos
Dalies numeris OD6015-12HHSS01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 15.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 60mm L x 60mm H Serija OD6015
RPM - Kiti vardai OD6015-12HHSS01AX
OD601512HHSS01A
Darbinė temperatūra - Triukšmas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas -
Guolių tipas Sealed Sleeve Patvirtinimai cURus, TUV
Oro srautas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD6015-12HHS
OD6015-12HHS
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE