OD6015-12HB01A
Orion FansOrion Fans
OD6015-12HB01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD6015-12HB01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
OD6015-12HB01A specifikacijos
Dalies numeris OD6015-12HB01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 15.00mm Svoris 0.079 lb (35.83g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 60mm L x 60mm H Serija OD6015
RPM 4500 RPM Galia (vatais) 1.08W
Kiti vardai 1053-1230
OD6015-12HB01AX
OD601512HB01A
Darbinė temperatūra -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Triukšmas 33.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Auto Restart, Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.090A Guolių tipas Ball