OD5020-24HS01A
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD5020-24HS01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 50X20MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD5020-24HS01A.pdf2.OD5020-24HS01A.pdf3.OD5020-24HS01A.pdf
  • Pranešimas
OD5020-24HS01A specifikacijos
Dalies numeris OD5020-24HS01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 50X20MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12244 pcs Duomenų lapas 1.OD5020-24HS01A.pdf2.OD5020-24HS01A.pdf3.OD5020-24HS01A.pdf
Plotis 20.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 50mm L x 50mm H Serija OD5020
RPM - Kiti vardai OD5020-24HS01AX
OD502024HS01A
Darbinė temperatūra - Triukšmas -
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas -
Guolių tipas Sleeve Patvirtinimai UR
Oro srautas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD5020-24LB01A
OD5020-24LB01A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 50X20MM 24VDC WIRE
Sandelyje: 11043 pcs
parsisiųsti: OD5020-24LB01A.pdf
RFQ
OD5020-24HS
OD5020-24HS
Gamintojai: Orion Fans