OD5020-24HHB02A
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD5020-24HHB02A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 50X20MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD5020-24HHB02A.pdf2.OD5020-24HHB02A.pdf3.OD5020-24HHB02A.pdf
  • Pranešimas
OD5020-24HHB02A specifikacijos
Dalies numeris OD5020-24HHB02A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 50X20MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 20.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 50mm L x 50mm H Serija OD5020