OD5020-12HHB
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD5020-12HHB
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD5020-12HHB.pdf2.OD5020-12HHB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD5020-12HHB specifikacijos
Dalies numeris OD5020-12HHB Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13705 pcs Duomenų lapas 1.OD5020-12HHB.pdf2.OD5020-12HHB.pdf
Plotis 20.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 50mm L x 50mm H Serija OD5020
RPM - Kiti vardai OD5020-12HHBX
OD502012HHB
Darbinė temperatūra - Triukšmas -
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas -
Guolių tipas Ball Patvirtinimai UR
Oro srautas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD5020-12HB
OD5020-12HB
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE
Sandelyje: 13035 pcs
parsisiųsti: OD5020-12HB.pdf
RFQ
OD5020-12HHB01A
OD5020-12HHB01A
Gamintojai: Orion Fans