OD5015-24HSSXC
Orion FansOrion Fans
OD5015-24HSSXC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD5015-24HSSXC
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD5015-24HSSXC.pdf2.OD5015-24HSSXC.pdf
  • Pranešimas
OD5015-24HSSXC specifikacijos
Dalies numeris OD5015-24HSSXC Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11957 pcs Duomenų lapas 1.OD5015-24HSSXC.pdf2.OD5015-24HSSXC.pdf
Plotis 15.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 50mm L x 50mm H Serija OD5015