OD5015-24HHB
Orion FansOrion Fans
OD5015-24HHB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD5015-24HHB
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD5015-24HHB.pdf2.OD5015-24HHB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD5015-24HHB specifikacijos
Dalies numeris OD5015-24HHB Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11476 pcs Duomenų lapas 1.OD5015-24HHB.pdf2.OD5015-24HHB.pdf
Plotis 15.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 50mm L x 50mm H Serija OD5015
RPM - Kiti vardai OD5015-24HHBX
OD501524HHB
Darbinė temperatūra - Triukšmas -
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas -
Guolių tipas Ball Patvirtinimai UR
Oro srautas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD5015-24HHS
OD5015-24HHS
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE
Sandelyje: 16192 pcs
parsisiųsti: OD5015-24HHS.pdf
RFQ
OD5015-24HHB01A
OD5015-24HHB01A
Gamintojai: Orion Fans