OD5015-12LB01A
Orion FansOrion Fans
OD5015-12LB01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD5015-12LB01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD5015-12LB01A.pdf2.OD5015-12LB01A.pdf3.OD5015-12LB01A.pdf
  • Pranešimas
OD5015-12LB01A specifikacijos
Dalies numeris OD5015-12LB01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8934 pcs Duomenų lapas 1.OD5015-12LB01A.pdf2.OD5015-12LB01A.pdf3.OD5015-12LB01A.pdf
Plotis 15.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 50mm L x 50mm H Serija OD5015
RPM - Kiti vardai OD5015-12LB01AX
OD501512LB01A
Darbinė temperatūra - Triukšmas -
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas -
Guolių tipas Ball Patvirtinimai UR
Oro srautas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD5015-12LB
OD5015-12LB
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE