OD5010-24HSS01A
Orion FansOrion Fans
OD5010-24HSS01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD5010-24HSS01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 50X10.5MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD5010-24HSS01A.pdf2.OD5010-24HSS01A.pdf3.OD5010-24HSS01A.pdf
  • Pranešimas
OD5010-24HSS01A specifikacijos
Dalies numeris OD5010-24HSS01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 50X10.5MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 10.50mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 50mm L x 50mm H Serija OD5010
RPM - Kiti vardai OD5010-24HSS01AX
OD501024HSS01A
Darbinė temperatūra - Triukšmas -
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas -
Guolių tipas Sealed Sleeve Patvirtinimai cURus
Oro srautas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD5010-24HS
OD5010-24HS
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 50X10.5MM 24VDC WIRE