OD5010-12LS01A
Orion FansOrion Fans
OD5010-12LS01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD5010-12LS01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD5010-12LS01A.pdf2.OD5010-12LS01A.pdf3.OD5010-12LS01A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD5010-12LS01A specifikacijos
Dalies numeris OD5010-12LS01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11343 pcs Duomenų lapas 1.OD5010-12LS01A.pdf2.OD5010-12LS01A.pdf3.OD5010-12LS01A.pdf
Plotis 10.50mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 50mm L x 50mm H Serija OD5010