OD5010-12HS01A
Orion FansOrion Fans
OD5010-12HS01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD5010-12HS01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD5010-12HS01A.pdf2.OD5010-12HS01A.pdf3.OD5010-12HS01A.pdf
  • Pranešimas
OD5010-12HS01A specifikacijos
Dalies numeris OD5010-12HS01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12044 pcs Duomenų lapas 1.OD5010-12HS01A.pdf2.OD5010-12HS01A.pdf3.OD5010-12HS01A.pdf
Plotis 10.50mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 50mm L x 50mm H Serija OD5010
RPM 5000 RPM Galia (vatais) 1.10W
Kiti vardai OD5010-12HS01AX
OD501012HS01A
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 26.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.120A Guolių tipas Sleeve