OD4510-24MSS01A
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD4510-24MSS01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 45X10MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD4510-24MSS01A.pdf2.OD4510-24MSS01A.pdf3.OD4510-24MSS01A.pdf
  • Pranešimas
OD4510-24MSS01A specifikacijos
Dalies numeris OD4510-24MSS01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 45X10MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 10.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 45mm L x 45mm H Serija OD4510
RPM - Kiti vardai OD4510-24MSS01AX
OD451024MSS01A
Darbinė temperatūra - Triukšmas -
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas -
Guolių tipas Sealed Sleeve Patvirtinimai -
Oro srautas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD470J
OD470J
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 47 OHM 1/4W 5% AXIAL
Sandelyje: 4074 pcs
parsisiųsti: OD470J.pdf
RFQ
OD4510-24MS
OD4510-24MS
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 45X10MM 24VDC WIRE
Sandelyje: 9368 pcs
parsisiųsti: OD4510-24MS.pdf
RFQ
OD4510-24MB01A
OD4510-24MB01A
Gamintojai: Orion Fans
parsisiųsti: OD4510-24MB01A.pdf
OD4510-24MSS
OD4510-24MSS
parsisiųsti: OD4510-24MSS.pdf
OD472J
OD472J
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 4.7K OHM 1/4W 5% AXIAL