OD4510-12MB01A
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD4510-12MB01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 45X10MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD4510-12MB01A.pdf2.OD4510-12MB01A.pdf3.OD4510-12MB01A.pdf
  • Pranešimas
OD4510-12MB01A specifikacijos
Dalies numeris OD4510-12MB01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 45X10MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8135 pcs Duomenų lapas 1.OD4510-12MB01A.pdf2.OD4510-12MB01A.pdf3.OD4510-12MB01A.pdf
Plotis 10.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 45mm L x 45mm H Serija OD4510