OD4510-12HBXC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD4510-12HBXC
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 45X10MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD4510-12HBXC.pdf2.OD4510-12HBXC.pdf
  • Pranešimas
OD4510-12HBXC specifikacijos
Dalies numeris OD4510-12HBXC Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 45X10MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9283 pcs Duomenų lapas 1.OD4510-12HBXC.pdf2.OD4510-12HBXC.pdf
Plotis 10.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 45mm L x 45mm H Serija OD4510
RPM - Kiti vardai OD4510-12HBXCX
OD451012HBXC
Darbinė temperatūra - Triukšmas -
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas -
Guolių tipas Ball Patvirtinimai -
Oro srautas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD4510-05MSS01A
OD4510-05MSS01A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 45X10MM 5VDC WIRE
Sandelyje: 7742 pcs
parsisiųsti: OD4510-05MSS01A.pdf
RFQ
OD4510-05MSS
OD4510-05MSS
Gamintojai: Orion Fans
Sandelyje: 11825 pcs
parsisiųsti: OD4510-05MSS.pdf
RFQ
OD4510-12HBXC01A
OD4510-12HBXC01A
apibūdinimas: FAN AXIAL 45X10MM 12VDC WIRE
parsisiųsti: OD4510-12HBXC01A.pdf
OD4510-12HS
OD4510-12HS
parsisiųsti: OD4510-12HS.pdf
OD4510-12HBXC02A
OD4510-12HBXC02A