OD4510-05HS10A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD4510-05HS10A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 45X10MM 5VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD4510-05HS10A.pdf2.OD4510-05HS10A.pdf3.OD4510-05HS10A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD4510-05HS10A specifikacijos
Dalies numeris OD4510-05HS10A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 45X10MM 5VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7701 pcs Duomenų lapas 1.OD4510-05HS10A.pdf2.OD4510-05HS10A.pdf3.OD4510-05HS10A.pdf
Plotis 10.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 5VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 45mm L x 45mm H Serija OD4510