OD4020-12LB01A
Orion FansOrion Fans
OD4020-12LB01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD4020-12LB01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD4020-12LB01A.pdf2.OD4020-12LB01A.pdf3.OD4020-12LB01A.pdf4.OD4020-12LB01A.pdf
  • Pranešimas
OD4020-12LB01A specifikacijos
Dalies numeris OD4020-12LB01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 20.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas 7 ~ 14VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.190 in H2O (47.3 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija OD4020
RPM 6200 RPM Kiti vardai OD4020-12LB01AX
OD402012LB01A
Darbinė temperatūra -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Triukšmas 24.0 dB
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.070A