OD4020-12HHS
Orion FansOrion Fans
OD4020-12HHS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD4020-12HHS
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD4020-12HHS.pdf2.OD4020-12HHS.pdf3.OD4020-12HHS.pdf4.OD4020-12HHS.pdf
  • Pranešimas
OD4020-12HHS specifikacijos
Dalies numeris OD4020-12HHS Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 20.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas 7 ~ 14VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija OD4020
RPM - Kiti vardai OD4020-12HHSX
OD402012HHS
Darbinė temperatūra -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Triukšmas -
Lifetime @ Temp. 30000 Hrs @ 45°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas -
Guolių tipas Sleeve Patvirtinimai cURus, TUV
Oro srautas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD4020-12HBXC10A
OD4020-12HBXC10A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Sandelyje: 7323 pcs
parsisiųsti: OD4020-12HBXC10A.pdf
RFQ
OD4020-12HS
OD4020-12HS
Gamintojai: Orion Fans
Sandelyje: 14590 pcs
parsisiųsti: OD4020-12HS.pdf
RFQ
OD4020-12HHS01A
OD4020-12HHS01A
parsisiųsti: OD4020-12HHS01A.pdf
OD4020-12HHSS01A
OD4020-12HHSS01A