OD4010-12HHSS01A
Orion FansOrion Fans
OD4010-12HHSS01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD4010-12HHSS01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD4010-12HHSS01A specifikacijos
Dalies numeris OD4010-12HHSS01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 10.50mm Svoris -
Įtampos diapazonas 7 ~ 14VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija OD4010
RPM - Kiti vardai OD4010-12HHSS01AX
OD401012HHSS01A
Darbinė temperatūra -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Triukšmas -
Lifetime @ Temp. 30000 Hrs @ 45°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas -
Guolių tipas Sealed Sleeve Patvirtinimai cURus, TUV
Oro srautas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD4010-12HS01A
OD4010-12HS01A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
Sandelyje: 12178 pcs
parsisiųsti: OD4010-12HS01A.pdf
RFQ
OD4010-12HHSS
OD4010-12HHSS
Gamintojai: Orion Fans
Sandelyje: 27571 pcs
parsisiųsti: OD4010-12HHSS.pdf
RFQ
OD4010-12HS02A
OD4010-12HS02A
parsisiųsti: OD4010-12HS02A.pdf
OD4010-12HHS
OD4010-12HHS