OD4010-12HB01A
Orion FansOrion Fans
OD4010-12HB01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD4010-12HB01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD4010-12HB01A.pdf2.OD4010-12HB01A.pdf3.OD4010-12HB01A.pdf4.OD4010-12HB01A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
OD4010-12HB01A specifikacijos
Dalies numeris OD4010-12HB01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 10.50mm Svoris -
Įtampos diapazonas 7 ~ 14VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija OD4010
RPM 6000 RPM Kiti vardai 1053-1204
OD4010-12HB01AX
OD401012HB01A
Darbinė temperatūra -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Triukšmas 25.0 dB
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.090A