OD3510-12LB01A
Orion FansOrion Fans
OD3510-12LB01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD3510-12LB01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD3510-12LB01A.pdf2.OD3510-12LB01A.pdf3.OD3510-12LB01A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD3510-12LB01A specifikacijos
Dalies numeris OD3510-12LB01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10998 pcs Duomenų lapas 1.OD3510-12LB01A.pdf2.OD3510-12LB01A.pdf3.OD3510-12LB01A.pdf
Plotis 10.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 35mm L x 35mm H Serija OD3510