OD3506-12MB01A
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD3506-12MB01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 35X6MM BALL 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD3506-12MB01A.pdf2.OD3506-12MB01A.pdf3.OD3506-12MB01A.pdf
  • Pranešimas
OD3506-12MB01A specifikacijos
Dalies numeris OD3506-12MB01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 35X6MM BALL 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8462 pcs Duomenų lapas 1.OD3506-12MB01A.pdf2.OD3506-12MB01A.pdf3.OD3506-12MB01A.pdf
Plotis 6.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 35mm L x 35mm H Serija OD3506