OD3010-12LSS10A
Orion FansOrion Fans
OD3010-12LSS10A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD3010-12LSS10A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD3010-12LSS10A.pdf2.OD3010-12LSS10A.pdf3.OD3010-12LSS10A.pdf4.OD3010-12LSS10A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD3010-12LSS10A specifikacijos
Dalies numeris OD3010-12LSS10A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 10.20mm Svoris -
Įtampos diapazonas 8 ~ 17VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 30mm L x 30mm H Serija OD3010
RPM 7000 RPM Kiti vardai OD3010-12LSS10AX
OD301012LSS10A
Darbinė temperatūra 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Triukšmas 25.0 dB
Lifetime @ Temp. 30000 Hrs @ 45°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.060A
Guolių tipas Sealed Sleeve Patvirtinimai cURus, TUV
Oro srautas 3.5 CFM (0.098m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD3010-12MB01A
OD3010-12MB01A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE
Sandelyje: 11515 pcs
parsisiųsti: OD3010-12MB01A.pdf
RFQ
OD3010-12LSS
OD3010-12LSS
Gamintojai: Orion Fans