OD3006-12MB01A
Orion FansOrion Fans
OD3006-12MB01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD3006-12MB01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 30X6MM BALL 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD3006-12MB01A.pdf2.OD3006-12MB01A.pdf3.OD3006-12MB01A.pdf
  • Pranešimas
OD3006-12MB01A specifikacijos
Dalies numeris OD3006-12MB01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 30X6MM BALL 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4307 pcs Duomenų lapas 1.OD3006-12MB01A.pdf2.OD3006-12MB01A.pdf3.OD3006-12MB01A.pdf
Plotis 6.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 30mm L x 30mm H Serija OD3006