OD1238AP-24MTB
Orion FansOrion Fans
OD1238AP-24MTB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD1238AP-24MTB
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 119.5X38.5MM 24VDC
Duomenų lapai: OD1238AP-24MTB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
120 pcs
  • Pranešimas
OD1238AP-24MTB specifikacijos
Dalies numeris OD1238AP-24MTB Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 119.5X38.5MM 24VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6218 pcs Duomenų lapas OD1238AP-24MTB.pdf
Plotis 38.50mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 2 Terminals Statinis slėgis 0.400 in H2O (99.6 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 119.5mm L x 119.5mm H Serija OD1238AP
RPM 3000 RPM Galia (vatais) 5.50W
Kiti vardai OD1238AP-24MTBX Darbinė temperatūra 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C)
Triukšmas 43.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - rėmas Aluminum Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks Lifetime @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Auto Restart Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.230A Guolių tipas Ball
Patvirtinimai cURus, TUV Oro srautas 118.0 CFM (3.30m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD123J
OD123J
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 12K OHM 1/4W 5% AXIAL