OD1238-48LBXC
Orion FansOrion Fans
OD1238-48LBXC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD1238-48LBXC
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD1238-48LBXC.pdf2.OD1238-48LBXC.pdf3.OD1238-48LBXC.pdf
  • Pranešimas
OD1238-48LBXC specifikacijos
Dalies numeris OD1238-48LBXC Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5277 pcs Duomenų lapas 1.OD1238-48LBXC.pdf2.OD1238-48LBXC.pdf3.OD1238-48LBXC.pdf
Plotis 38.50mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 48VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.380 in H2O (94.6 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija OD1238
RPM 3200 RPM Galia (vatais) 11.00W
Kiti vardai OD1238-48LBXCX
OD123848LBXC
OD1238PT-48LBXC
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 52.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Lifetime @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.220A Guolių tipas Ball
Patvirtinimai cURus, TUV Oro srautas 150.0 CFM (4.20m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD1238-48LBIP5501A
OD1238-48LBIP5501A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
Sandelyje: 4013 pcs
parsisiųsti: OD1238-48LBIP5501A.pdf
RFQ
OD1238-48LLBXC
OD1238-48LLBXC
Gamintojai: Orion Fans
Sandelyje: 5519 pcs
parsisiųsti: OD1238-48LLBXC.pdf
RFQ
OD1238-48LBXC10A
OD1238-48LBXC10A
parsisiųsti: OD1238-48LBXC10A.pdf
OD1238-48LLBXC01A
OD1238-48LLBXC01A
parsisiųsti: OD1238-48LLBXC01A.pdf
OD1238-48LB
OD1238-48LB
parsisiųsti: OD1238-48LB.pdf
OD1238-48LBXC01A
OD1238-48LBXC01A
parsisiųsti: OD1238-48LBXC01A.pdf
OD1238-48LBXC02A
OD1238-48LBXC02A
parsisiųsti: OD1238-48LBXC02A.pdf
OD1238-48LBIP55
OD1238-48LBIP55
parsisiųsti: OD1238-48LBIP55.pdf
parsisiųsti: OD1238-48LBIP5502A.pdf
OD1238-48LBXC5
OD1238-48LBXC5
parsisiųsti: OD1238-48LBXC5.pdf
OD1238-48LB01A
OD1238-48LB01A