OD1238-48HSS01A
Orion FansOrion Fans
OD1238-48HSS01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD1238-48HSS01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD1238-48HSS01A.pdf2.OD1238-48HSS01A.pdf3.OD1238-48HSS01A.pdf4.OD1238-48HSS01A.pdf
  • Pranešimas
OD1238-48HSS01A specifikacijos
Dalies numeris OD1238-48HSS01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.50mm Svoris -
Įtampos diapazonas 28 ~ 56VDC Įtampa - Įvertinta 48VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija OD1238
RPM 3000 RPM Galia (vatais) 4.80W
Kiti vardai OD1238-48HSS01AX
OD123848HSS01A
OD1238PT-48HSS01A
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 42.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.100A Guolių tipas Sealed Sleeve
Patvirtinimai cURus, TUV Oro srautas 100.0 CFM (2.80m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD1238-48HHBXC10A
OD1238-48HHBXC10A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
Sandelyje: 4110 pcs
parsisiųsti: OD1238-48HHBXC10A.pdf
RFQ
OD1238-48HS
OD1238-48HS
Gamintojai: Orion Fans
Sandelyje: 7063 pcs
parsisiųsti: OD1238-48HS.pdf
RFQ
OD1238-48HS02A
OD1238-48HS02A
parsisiųsti: OD1238-48HS02A.pdf
OD1238-48HSS
OD1238-48HSS