OD1238-48HBXC02A
Orion FansOrion Fans
OD1238-48HBXC02A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD1238-48HBXC02A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD1238-48HBXC02A.pdf2.OD1238-48HBXC02A.pdf3.OD1238-48HBXC02A.pdf
  • Pranešimas
OD1238-48HBXC02A specifikacijos
Dalies numeris OD1238-48HBXC02A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.50mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 48VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.640 in H2O (159.4 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija OD1238
RPM 4300 RPM Galia (vatais) 25.00W