OD1238-24LLBXC
Orion FansOrion Fans
OD1238-24LLBXC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD1238-24LLBXC
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD1238-24LLBXC.pdf2.OD1238-24LLBXC.pdf3.OD1238-24LLBXC.pdf
  • Pranešimas
OD1238-24LLBXC specifikacijos
Dalies numeris OD1238-24LLBXC Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5910 pcs Duomenų lapas 1.OD1238-24LLBXC.pdf2.OD1238-24LLBXC.pdf3.OD1238-24LLBXC.pdf
Plotis 38.50mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija OD1238
RPM 2800 RPM Galia (vatais) 7.00W
Kiti vardai OD1238-24LLBXCX
OD123824LLBXC
OD1238PT-24LLBXC
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 48.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Lifetime @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.300A Guolių tipas Ball
Patvirtinimai cURus, TUV Oro srautas 130.0 CFM (3.64m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD1238-24LLBXC01A
OD1238-24LLBXC01A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
Sandelyje: 5411 pcs
parsisiųsti: OD1238-24LLBXC01A.pdf
RFQ
OD1238-24LBXC01A
OD1238-24LBXC01A
Gamintojai: Orion Fans
Sandelyje: 4528 pcs
parsisiųsti: OD1238-24LBXC01A.pdf
RFQ
OD1238-24LS01A
OD1238-24LS01A
parsisiųsti: OD1238-24LS01A.pdf
OD1238-24LLBXC10A
OD1238-24LLBXC10A
parsisiųsti: OD1238-24LLBXC10A.pdf
OD1238-24LBXC5
OD1238-24LBXC5
parsisiųsti: OD1238-24LBXC5.pdf
OD1238-24LBXC10A
OD1238-24LBXC10A
parsisiųsti: OD1238-24LBXC10A.pdf
OD1238-24LLBXC5
OD1238-24LLBXC5
parsisiųsti: OD1238-24LLBXC5.pdf
OD1238-24LBXC02A
OD1238-24LBXC02A
parsisiųsti: OD1238-24LBXC02A.pdf
OD1238-24LBIP5502A
OD1238-24LBIP5502A
parsisiųsti: OD1238-24LBIP5502A.pdf
OD1238-24LLBXC02A
OD1238-24LLBXC02A
parsisiųsti: OD1238-24LLBXC02A.pdf
OD1238-24LBXC
OD1238-24LBXC