OD1238-12HS01A
Orion FansOrion Fans
OD1238-12HS01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD1238-12HS01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD1238-12HS01A.pdf2.OD1238-12HS01A.pdf3.OD1238-12HS01A.pdf4.OD1238-12HS01A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD1238-12HS01A specifikacijos
Dalies numeris OD1238-12HS01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.50mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija OD1238
RPM 2800 RPM Galia (vatais) 6.00W
Kiti vardai OD1238-12HS01AX
OD123812HS01A
OD1238PT-12HS01A
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 43.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.5A Guolių tipas Sleeve