OD1232-48HB(10)
Orion FansOrion Fans
OD1232-48HB(10) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD1232-48HB(10)
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE
Duomenų lapai: OD1232-48HB(10).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
120 pcs
  • Pranešimas
OD1232-48HB(10) specifikacijos
Dalies numeris OD1232-48HB(10) Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4697 pcs Duomenų lapas OD1232-48HB(10).pdf
Plotis 32.00mm Svoris 0.47 lb (213.19g)
Įtampos diapazonas 24 ~ 55.2VDC Įtampa - Įvertinta 48VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.420 in H2O (104.6 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija OD1232
RPM 3750 RPM Darbinė temperatūra -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Triukšmas 51.0 dB Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.160A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai cURus, TUV
Oro srautas 120.0 CFM (3.36m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD1232-24MS01A
OD1232-24MS01A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X32MM 24VDC WIRE
Sandelyje: 8075 pcs
parsisiųsti: OD1232-24MS01A.pdf
RFQ
OD1232-48HB02A
OD1232-48HB02A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE
Sandelyje: 5240 pcs
parsisiųsti: OD1232-48HB02A.pdf
RFQ
OD1232-48HB
OD1232-48HB