OD1232-12MSS01A
Orion FansOrion Fans
OD1232-12MSS01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD1232-12MSS01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X32MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD1232-12MSS01A.pdf2.OD1232-12MSS01A.pdf3.OD1232-12MSS01A.pdf4.OD1232-12MSS01A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD1232-12MSS01A specifikacijos
Dalies numeris OD1232-12MSS01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 120X32MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 32.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas 6 ~ 13.8VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.330 in H2O (82.2 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija OD1232
RPM 3300 RPM Kiti vardai OD1232-12MSS01AX
OD123212MSS01A
Darbinė temperatūra 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C) Triukšmas 48.0 dB
Lifetime @ Temp. 30000 Hrs @ 40°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.5A