OD1225-48HB01A
Orion FansOrion Fans
OD1225-48HB01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD1225-48HB01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X25MM 48VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD1225-48HB01A.pdf2.OD1225-48HB01A.pdf3.OD1225-48HB01A.pdf
  • Pranešimas
OD1225-48HB01A specifikacijos
Dalies numeris OD1225-48HB01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 120X25MM 48VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5271 pcs Duomenų lapas 1.OD1225-48HB01A.pdf2.OD1225-48HB01A.pdf3.OD1225-48HB01A.pdf
Plotis 25.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas 18 ~ 53VDC Įtampa - Įvertinta 48VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija OD1225
RPM 3000 RPM Kiti vardai OD1225-48HB01AX
OD122548HB01A
OD1225PT-48HB01A
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Triukšmas 42.0 dB
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.100A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai cURus, TUV
Oro srautas 86.0 CFM (2.41m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD1225-48HS01A
OD1225-48HS01A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X25MM 48VDC WIRE
Sandelyje: 6750 pcs
parsisiųsti: OD1225-48HS01A.pdf
RFQ
OD1225-48HB
OD1225-48HB
Gamintojai: Orion Fans