OD1225-24MB01A
Orion FansOrion Fans
OD1225-24MB01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD1225-24MB01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD1225-24MB01A.pdf2.OD1225-24MB01A.pdf3.OD1225-24MB01A.pdf4.OD1225-24MB01A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD1225-24MB01A specifikacijos
Dalies numeris OD1225-24MB01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija OD1225
RPM 2050 RPM Galia (vatais) 4.00W
Kiti vardai OD1225-24MB01AX
OD122524MB01A
OD1225PT-24MB01A
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 38.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.170A Guolių tipas Ball
Patvirtinimai cURus, TUV Oro srautas 83.0 CFM (2.32m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD1225-24LS02A
OD1225-24LS02A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Sandelyje: 7162 pcs
parsisiųsti: OD1225-24LS02A.pdf
RFQ
OD1225-24MB
OD1225-24MB
Gamintojai: Orion Fans