OD1225-12LS10A
Orion FansOrion Fans
OD1225-12LS10A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD1225-12LS10A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD1225-12LS10A.pdf2.OD1225-12LS10A.pdf3.OD1225-12LS10A.pdf4.OD1225-12LS10A.pdf
  • Pranešimas
OD1225-12LS10A specifikacijos
Dalies numeris OD1225-12LS10A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija OD1225
RPM 1800 RPM Galia (vatais) 3.00W
Kiti vardai OD1225-12LS10AX
OD122512LS10A
OD1225PT-12LS10A
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 34.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos PWM Control, Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.240A Guolių tipas Sleeve
Patvirtinimai cURus, TUV Oro srautas 72.0 CFM (2.02m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD1225-12LS5
OD1225-12LS5
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Sandelyje: 7691 pcs
parsisiųsti: OD1225-12LS5.pdf
RFQ
OD1225-12LS
OD1225-12LS
Gamintojai: Orion Fans