OD1225-12HSS01A
Orion FansOrion Fans
OD1225-12HSS01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD1225-12HSS01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD1225-12HSS01A.pdf2.OD1225-12HSS01A.pdf3.OD1225-12HSS01A.pdf4.OD1225-12HSS01A.pdf
  • Pranešimas
OD1225-12HSS01A specifikacijos
Dalies numeris OD1225-12HSS01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija OD1225
RPM 2200 RPM Galia (vatais) 5.30W
Kiti vardai OD1225-12HSS01AX
OD122512HSS01A
OD1225PT-12HSS01A
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 39.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.440A Guolių tipas Sealed Sleeve