OAB360-11-1
Orion FansOrion Fans
OAB360-11-1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OAB360-11-1
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN IMP MTRZD 360X167 115V W/CAP
Duomenų lapai: OAB360-11-1.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 565 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 565 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
OAB360-11-1 specifikacijos
Dalies numeris OAB360-11-1 Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN IMP MTRZD 360X167 115V W/CAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 565 pcs Duomenų lapas OAB360-11-1.pdf
Plotis 167.3mm Svoris -
Įtampos diapazonas 100 ~ 125VAC Įtampa - Įvertinta 115VAC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 2.200 in H2O (548.0 Pa)
Dydis / Matmenys Round - 360mm Dia Serija OAB360
RPM 1600 RPM Galia (vatais) 270W
Kiti vardai 1053-1697
OAB360-11-1X
Darbinė temperatūra -40 ~ 176°F (-40 ~ 80°C)
Triukšmas 70.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiaga - rėmas Aluminum Medžiaga - ašmenys Metal
Apsauga nuo įsilaužimo IP55 - Dust Protected, Water Resistant funkcijos Capacitor
Ventiliatoriaus tipas Motorized Impellers Dabartinis įvertinimas 2.3A