OA938AP-22-1WB
Orion FansOrion Fans
OA938AP-22-1WB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OA938AP-22-1WB
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 92X38.5MM 230VAC WIRE
Duomenų lapai: 1.OA938AP-22-1WB.pdf2.OA938AP-22-1WB.pdf3.OA938AP-22-1WB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
OA938AP-22-1WB specifikacijos
Dalies numeris OA938AP-22-1WB Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 92X38.5MM 230VAC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7654 pcs Duomenų lapas 1.OA938AP-22-1WB.pdf2.OA938AP-22-1WB.pdf3.OA938AP-22-1WB.pdf
Plotis 38.50mm Svoris -
Įtampos diapazonas 160 ~ 260VAC Įtampa - Įvertinta 230VAC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 92mm L x 92mm H Serija OA938
RPM 3100 RPM Galia (vatais) 9.00W
Kiti vardai 1053-1115
OA938AP-22-1WBX
OA938AP221WB
Darbinė temperatūra -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Triukšmas 32.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - rėmas Aluminum Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas - Guolių tipas Ball
Patvirtinimai cURus, TUV Oro srautas 50.0 CFM (1.40m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OA92AP-22-1WB
OA92AP-22-1WB
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 92X26MM 230VAC WIRE
Sandelyje: 7705 pcs
parsisiųsti: OA92AP-22-1WB.pdf
RFQ
OA92AP-22-1TB
OA92AP-22-1TB
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 92X26MM 230VAC TERM
Sandelyje: 5959 pcs
parsisiųsti: OA92AP-22-1TB.pdf
RFQ
OA938AP-22-1WB1855
OA938AP-22-1WB1855
apibūdinimas: FAN AXIAL 92X38MM 230VAC WIRE