OA80AP-22-3TB
Orion FansOrion Fans
OA80AP-22-3TB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OA80AP-22-3TB
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X38MM 230VAC TERM
Duomenų lapai: 1.OA80AP-22-3TB.pdf2.OA80AP-22-3TB.pdf3.OA80AP-22-3TB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
OA80AP-22-3TB specifikacijos
Dalies numeris OA80AP-22-3TB Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 80X38MM 230VAC TERM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7984 pcs Duomenų lapas 1.OA80AP-22-3TB.pdf2.OA80AP-22-3TB.pdf3.OA80AP-22-3TB.pdf
Plotis 38.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas 160 ~ 260VAC Įtampa - Įvertinta 230VAC
Nutraukimas 2 Terminals Statinis slėgis 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija OA80
RPM 1950 RPM Galia (vatais) 12.00W
Kiti vardai 1053-1089
OA80AP-22-3TBX
OA80AP223TB
Darbinė temperatūra -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Triukšmas 28.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - rėmas Aluminum Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.040A Guolių tipas Ball