OA80AP-11-2TB
Orion FansOrion Fans
OA80AP-11-2TB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OA80AP-11-2TB
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X38MM 115VAC TERM
Duomenų lapai: 1.OA80AP-11-2TB.pdf2.OA80AP-11-2TB.pdf3.OA80AP-11-2TB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
OA80AP-11-2TB specifikacijos
Dalies numeris OA80AP-11-2TB Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 80X38MM 115VAC TERM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8550 pcs Duomenų lapas 1.OA80AP-11-2TB.pdf2.OA80AP-11-2TB.pdf3.OA80AP-11-2TB.pdf
Plotis 38.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas 103 ~ 126VAC Įtampa - Įvertinta 115VAC
Nutraukimas 2 Terminals Statinis slėgis 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija OA80
RPM 2400 RPM Galia (vatais) 9.00W
Kiti vardai 1053-1081
OA80AP-11-2TBX
OA80AP112TB
Darbinė temperatūra -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Triukšmas 32.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - rėmas Aluminum Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.120A Guolių tipas Ball