OA60EC-UR-1WB
Orion FansOrion Fans
OA60EC-UR-1WB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OA60EC-UR-1WB
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN EC 60X25MM 95-264VAC
Duomenų lapai: OA60EC-UR-1WB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
OA60EC-UR-1WB specifikacijos
Dalies numeris OA60EC-UR-1WB Gamintojas Orion Fans
Galimas kiekis 5905 pcs Duomenų lapas OA60EC-UR-1WB.pdf
Plotis 25.00mm Svoris 0.133 lb (60.33g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 95 ~ 264VAC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 60mm L x 60mm H Serija OA60EC
RPM 3950 RPM Galia (vatais) 2.40W
Kiti vardai 1053-1809 Darbinė temperatūra -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Triukšmas 31.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Dabartinis įvertinimas 0.050A Guolių tipas Ball
Patvirtinimai CE, cURus, UR, TUV Oro srautas 19.5 CFM (0.546m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OA682K
OA682K
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 6.8K OHM 1W 10% AXIAL
Sandelyje: 4208 pcs
parsisiųsti: OA682K.pdf
RFQ
OA681K
OA681K
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 680 OHM 1W 10% AXIAL