OA180APL-22-1WB
Orion FansOrion Fans
OA180APL-22-1WB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OA180APL-22-1WB
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 180X65MM 230VAC WIRE
Duomenų lapai: 1.OA180APL-22-1WB.pdf2.OA180APL-22-1WB.pdf3.OA180APL-22-1WB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
OA180APL-22-1WB specifikacijos
Dalies numeris OA180APL-22-1WB Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 180X65MM 230VAC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 65.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas 120 ~ 260VAC Įtampa - Įvertinta 230VAC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.830 in H2O (206.7 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 180mm L x 180mm H Serija OA180APL
RPM 3300 RPM Galia (vatais) 70.0W
Kiti vardai 1053-1055
OA180APL-22-1WBX
OA180APL221WB
Darbinė temperatūra -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Triukšmas 60.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - rėmas Aluminum Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C