OA172SAP-22-1WB
Orion FansOrion Fans
OA172SAP-22-1WB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OA172SAP-22-1WB
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 172X50.8MM 230VAC WIRE
Duomenų lapai: 1.OA172SAP-22-1WB.pdf2.OA172SAP-22-1WB.pdf3.OA172SAP-22-1WB.pdf4.OA172SAP-22-1WB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
OA172SAP-22-1WB specifikacijos
Dalies numeris OA172SAP-22-1WB Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 172X50.8MM 230VAC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 50.80mm Svoris -
Įtampos diapazonas 160 ~ 260VAC Įtampa - Įvertinta 230VAC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.700 in H2O (174.4 Pa)
Dydis / Matmenys Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Serija OA172SAP
RPM 3200 RPM Galia (vatais) 35.00W
Kiti vardai 1053-1043
OA172SAP-22-1WBX
OA172SAP221WB
Darbinė temperatūra -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Triukšmas 52.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - rėmas Aluminum Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas - Guolių tipas Ball
Patvirtinimai cURus, TUV Oro srautas 235.0 CFM (6.58m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OA172SAP-22-1TB(SF)
OA172SAP-22-1TB(SF)
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 172X51MM 230VAC TERM