OA172SAN-11-2WB
Orion FansOrion Fans
OA172SAN-11-2WB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OA172SAN-11-2WB
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 172X50.8MM 115VAC WIRE
Duomenų lapai: 1.OA172SAN-11-2WB.pdf2.OA172SAN-11-2WB.pdf3.OA172SAN-11-2WB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
12 pcs
  • Pranešimas
OA172SAN-11-2WB specifikacijos
Dalies numeris OA172SAN-11-2WB Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 172X50.8MM 115VAC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 50.80mm Svoris -
Įtampos diapazonas 80 ~ 130VAC Įtampa - Įvertinta 115VAC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.490 in H2O (122.1 Pa)
Dydis / Matmenys Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Serija OA172S
RPM 2400 RPM Galia (vatais) 20.00W
Kiti vardai OA172SAN-11-2WBX Darbinė temperatūra -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Triukšmas 42.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - rėmas Aluminum Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C