OA172EC-11-1WB
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OA172EC-11-1WB
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN EC 172X150X51MM 115VAC
Duomenų lapai: OA172EC-11-1WB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
OA172EC-11-1WB specifikacijos
Dalies numeris OA172EC-11-1WB Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN EC 172X150X51MM 115VAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2560 pcs Duomenų lapas OA172EC-11-1WB.pdf
Plotis 51.00mm Svoris 1.543 lb (700.0g)
Įtampos diapazonas 103 ~ 127VAC Įtampa - Įvertinta 115VAC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.620 in H2O (154.4 Pa)
Dydis / Matmenys Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Serija OA172EC
RPM 3000 RPM Galia (vatais) 15.00W
Kiti vardai 1053-1815 Darbinė temperatūra -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Triukšmas 57.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiaga - rėmas Aluminum Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Dabartinis įvertinimas 0.230A Guolių tipas Ball