LFG120BF/PK
Orion FansOrion Fans
LFG120BF/PK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFG120BF/PK
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas LFG120 REPLACEMENT MEDIA 5 PACK
Duomenų lapai: 1.LFG120BF/PK.pdf2.LFG120BF/PK.pdf3.LFG120BF/PK.pdf4.LFG120BF/PK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LFG120BF/PK specifikacijos
Dalies numeris LFG120BF/PK Gamintojas Orion Fans
Serija - Kiti vardai 1053-1563
LFG120BF/PKX
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga Nylon
Naudoti su / susijusiais produktais LFG120B Tinka ventiliatoriaus dydžiui 120mm Sq
funkcijos 5 Pack Ventiliatoriaus priedų tipas Replacement Filter Element
Išsamus aprašymas 120mm Sq Fan Replacement Filter Element Nylon 5 Pack
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LFG225
LFG225
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN FILTER GUARD ASSY 225MM ABS
Sandelyje: 3876 pcs
parsisiųsti: LFG225.pdf
RFQ
LFG172BF/PK
LFG172BF/PK
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: LFG172 REPLACEMENT MEDIA 5 PACK
Sandelyje: 22320 pcs
parsisiųsti: LFG172BF/PK.pdf
RFQ
LFG028206
LFG028206
Gamintojai: Luxo
apibūdinimas: LAMP MAG 3 DIOPT 120V LED 10W
parsisiųsti: LFG028206.pdf
LFG120B
LFG120B
apibūdinimas: FAN GUARD LOUVERED 120MM BLACK
parsisiųsti: LFG120B.pdf
LFG254B
LFG254B
apibūdinimas: FAN GUARD LOUVERED 254MM BLACK
parsisiųsti: LFG254B.pdf
LFG-465
LFG-465
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: AIR PRESSURE STEM 1 PER CASE
parsisiųsti:
Gamintojai: Luxo
apibūdinimas: LAMP MAG 5 DIOPTER 120V LED 10W
parsisiųsti: LFG028207.pdf
LFG172
LFG172
apibūdinimas: FAN FILTER GUARD ASSY 172MM ABS
parsisiųsti: LFG172.pdf
LFG254BF/PK
LFG254BF/PK
apibūdinimas: LFG254 REPLACEMENT MEDIA 5 PACK
parsisiųsti: LFG254BF/PK.pdf
LFG254
LFG254
apibūdinimas: FAN FILTER GUARD ASSY 254MM ABS
parsisiųsti: LFG254.pdf
LFG172B
LFG172B
apibūdinimas: FAN GUARD LOUVERED 172MM BLACK
parsisiųsti: LFG172B.pdf
LFG120
LFG120
apibūdinimas: FAN FILTER GUARD ASSY 120MM ABS
parsisiųsti: LFG120.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus