OSTVG230100
On-Shore Technology, Inc.On-Shore Technology, Inc.
On-Shore Technology, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OSTVG230100
Gamintojas / Gamintojas: On-Shore Technology, Inc.
Prekės aprašymas TERM BLOCK PLUG 23POS 30DEG 5MM
Duomenų lapai: OSTVG230100.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
9 pcs
  • Pranešimas
OSTVG230100 specifikacijos
Dalies numeris OSTVG230100 Gamintojas On-Shore Technology, Inc.
apibūdinimas TERM BLOCK PLUG 23POS 30DEG 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12000 pcs Duomenų lapas OSTVG230100.pdf
Vielos juostos ilgis 6-7mm Vielos matuoklis arba diapazonas - mm² -
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 14-26 AWG Įtampa - UL 300V
Įveskite Plug for Unshrouded Header Sukimo momentas - varžtas 0.4 Nm (3.5 Lb-In)
Nutraukimo stilius Screw Serija OSTVG
Sraigtinis dydis M3 Pozicijos per lygį 23
Kištuko vielos įvedimas 30° Pikis 0.197" (5.00mm)
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 105°C
Pozicijų skaičius 23 Lygių skaičius 1
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacijos aukštis 0.575" (14.60mm)
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Thermoplastic
Antraštės orientacija - funkcijos -
Išsamus aprašymas 23 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 30° Free Hanging (In-Line) Dabartinis - UL 10A