OSTVC150050
On-Shore Technology, Inc.On-Shore Technology, Inc.
On-Shore Technology, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OSTVC150050
Gamintojas / Gamintojas: On-Shore Technology, Inc.
Prekės aprašymas TERM BLOCK HDR 15POS 7.62MM
Duomenų lapai: OSTVC150050.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
11 pcs
  • Pranešimas
OSTVC150050 specifikacijos
Dalies numeris OSTVC150050 Gamintojas On-Shore Technology, Inc.
apibūdinimas TERM BLOCK HDR 15POS 7.62MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15316 pcs Duomenų lapas OSTVC150050.pdf
Vielos juostos ilgis - Vielos matuoklis arba diapazonas - mm² -
Wire Gauge arba diapazonas - AWG - Įtampa - UL 300V
Įveskite Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) Sukimo momentas - varžtas -
Nutraukimo stilius Solder Serija OSTVC
Sraigtinis dydis - Pozicijos per lygį 15
Kištuko vielos įvedimas - Pikis 0.300" (7.62mm)
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 105°C
Pozicijų skaičius 15 Lygių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacijos aukštis 0.559" (14.20mm)
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Thermoplastic
Antraštės orientacija 90°, Right Angle funkcijos -
Išsamus aprašymas 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90°, Right Angle Through Hole Dabartinis - UL 32A
Dabartinis - IEC - Susisiekite su lyno ilgiu 0.197" (5.00mm)