OSTTT034150
On-Shore Technology, Inc.On-Shore Technology, Inc.
On-Shore Technology, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OSTTT034150
Gamintojas / Gamintojas: On-Shore Technology, Inc.
Prekės aprašymas TERM BLOCK PLUG 3POS 3.81MM
Duomenų lapai: OSTTT034150.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
150 pcs
  • Pranešimas
OSTTT034150 specifikacijos
Dalies numeris OSTTT034150 Gamintojas On-Shore Technology, Inc.
apibūdinimas TERM BLOCK PLUG 3POS 3.81MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73056 pcs Duomenų lapas OSTTT034150.pdf
Vielos juostos ilgis 5-6mm Vielos matuoklis arba diapazonas - mm² -
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 16-28 AWG Įtampa - UL 300V
Įveskite Plug for Unshrouded Header Sukimo momentas - varžtas 0.2 Nm (1.7 Lb-In)
Nutraukimo stilius Screw Serija OSTTT
Sraigtinis dydis - Pozicijos per lygį 3
Kištuko vielos įvedimas - Pikis 0.150" (3.81mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai Q7945711
Darbinė temperatūra -40°C ~ 115°C Pozicijų skaičius 3
Lygių skaičius 1 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Izoliacijos aukštis - Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Thermoplastic Antraštės orientacija -
funkcijos Interlocking (Side) Išsamus aprašymas 3 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.150" (3.81mm) Free Hanging (In-Line)