OSTEP150000
On-Shore Technology, Inc.On-Shore Technology, Inc.
On-Shore Technology, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OSTEP150000
Gamintojas / Gamintojas: On-Shore Technology, Inc.
Prekės aprašymas TERM BLOCK HDR 15POS VERT 5MM
Duomenų lapai: OSTEP150000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
76 pcs
  • Pranešimas
OSTEP150000 specifikacijos
Dalies numeris OSTEP150000 Gamintojas On-Shore Technology, Inc.
apibūdinimas TERM BLOCK HDR 15POS VERT 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65270 pcs Duomenų lapas OSTEP150000.pdf
Vielos juostos ilgis - Vielos matuoklis arba diapazonas - mm² -
Wire Gauge arba diapazonas - AWG - Įtampa - UL 300V
Įveskite Header, Male Pins, Unshrouded Sukimo momentas - varžtas -
Nutraukimo stilius - Serija OSTEP
Sraigtinis dydis - Pozicijos per lygį 15
Kištuko vielos įvedimas - Pikis 0.197" (5.00mm)
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 105°C
Pozicijų skaičius 15 Lygių skaičius 1
Montavimo tipas Solder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacijos aukštis 0.157" (4.00mm)
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga -
Antraštės orientacija Vertical funkcijos -
Išsamus aprašymas 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Solder Dabartinis - IEC -
Susisiekite su lyno ilgiu 0.157" (4.00mm) Susisiekite su poravimu Tin